Prosinec 2008

prominte

25. prosince 2008 v 10:39 | kimik-autorka blogu
Achuj prominte že tu nic nebylo prž já jsem nějakým záhadný spůsobem nastavyla aby se sem oběvyly ale nic se tu neoběvilo tak se mooooooooooooooooooooooooooc omlouvám

a tet co jste dostaly pod stromeček?

já 2náramky (obyč.),polštářek chlupatej, žehličku,fén,kosmetyku,vonafku,bačkory se zvířátkem ,oblečení,vestu,camp rock oryginál,ewu farnou tour 2008 to je vše a co jste teda dostaly vy?

program

23. prosince 2008 v 14:41 | kimik-autorka blogu
achuj lidi kuju Vám všem že bám to nevadí v novém roce to snad bude lepší ale tet program na vánoce teda možná jestli mamka nebude po mě chtít takhle by měl vypadat ale nic neslibuju když tak se to pozdrží ale tohle všechno tu bude(neni to popoředě)

pro sbénky

poznávačka

hádej kdo

doplnovačka

nejvíc komentů

vánoční bleskovka

jídlo mnam:-)

to je vše pak tu celý den nebudu tak to tu bude celý najednou (myslím )tak jedte až na konec stránky pp

váš

promimte

22. prosince 2008 v 12:36 | kimik-autorka blogu
prominte já jse vVám všem mooooooc omlouvám prostě nestíhám tet poříd chodím s mím štěnátkem ven , Vánoce se blíží, blog a eště pořád někam jezdím prominte tak tet to tu moc nebudu budu se snažit o Vánocích sem přidat pár článku třeba hádej kdo, bleskovku , a tokový prominte všichni a hlavně moje sbénky prominte tady smutný obrázkek za mně


new design

20. prosince 2008 v 19:22 | kimik-autorka blogu
achuj je tu new vánoční design od sáby modro- fialoví kuju

dáreček

20. prosince 2008 v 13:29 | kimik-autorka blogu
tento dáreček je pro→patku← na její párty

žElViČkA

18. prosince 2008 v 17:06 | kimik-autorka blogu
Aby tubyla sranda taky tady je hustá želva jen se koukněte

sonc finále!!

18. prosince 2008 v 12:58 | kimik-autorka blogu
AchUj jsem ve finálním kole hanna montana (ta je moje) x ciara prosím dej hlásek hanně montaně když budeš potřebovat hlásnout hlásnu kuju TADÝÝÝ!

diplomky za sb

18. prosince 2008 v 12:57 | kimik-autorka blogu
tak tady jsou ty pozdní diplomky pro sbnky prominte že to tak trvalo to víte škola tady jsou:
snad se vám líbí pp váš

sonc

14. prosince 2008 v 9:57 | kimik-autorka blogu |  blog
awojky prosím potřebuji hlásnou jsem v 6kole s hannu montanu TADÝÝ!! děkuju


diplomky zá hádej kdo 2

13. prosince 2008 v 12:38 | kimik-autorka blogu
tak tu jsou ty diplomky 1místo
2místo
3místo


snad se vám líbí tak papa váš

hádej kdo 2

11. prosince 2008 v 16:14 | kimik-autorka blogu
Achuj a je tu zase hádej kdo to je tak no kdo to je je to těžký ale ty kdo chodí na můj blog by to měli vědět tak suzte to

guru josh project-Infinity

9. prosince 2008 v 13:54 | kimik-autorka blogu
achuj tohle je upe kláásná písnička divnej videoklip ale ta písen kráááááásnááá tak se kuknět teda pustě ko a eště informace:

Tak todle je opravdu nádhera ! GURU JOSH PROJECT je britský taneční projekt, člen projektu GURU JOSH byl hlavní ikonou house music v 90. letech nejenom v británii, tehdy v roce 1990 vyšel jeho singl Infinity a sklidil velký úspěch. Ovšem od roku 2007 spadá pod projekt nazvaný GURU JOSH PROJECT [Nyní trojčlená skupina] a právě v roce 2008, o 18 let později předělali slavný hit 90.let, Infinity do nové podoby a opravdu se jim to povedlo. GURU JOSH vydal v roce 1990 jedinou desku, GURU JOSH PROJECT zatím žádnou, ale určite se nějaká objeví. Už aby to bylo, todle je opravdu skvělý remix ! Nový klip je oficiální a singl už můžete slýchat na českém tanečním rádiu Danceradio, kde je na 1.místě.

Guru Josh Project - Infinity 2008
text:

Here´s my key
For lots of fee
A freak like me
Just needs infinity

Relax
Take your time

And take your time
To trust in me
And you will find
Infinity, infinity

And take your time
To trust in me
And you will find
Infinity, infinity

The time goes by
So naturally
Why you´ll receive
Infinity

Here´s my key
For lots of fee
A freak like me
Just needs infinity

Relax
Take our time

And take your time
To trust in me
And you will find
Infinity, infinity, infinity, infinity, infinity, infinity, infinity

And take your time
To trust in me
And you will find

The time goes by
So naturally
Why you´ll receive
Infinitypřeklad:

Tady je můj klíč
Filozofie
Šílenec jako já
Potřebuje jenom nekonečno

Uvolnit se
Zaber si na to čas

A zaber si čas
Na to, abys mi uvěřil
A pak najdeš
Nekonečno, nekonečno

A zaber si čas
Na to, abys mi uvěřil
A pak najdeš
Nekonečno, nekonečno

Čas jde
Tak přirozeně
A pak obdržíš
Nekonečno

Tady je můj klíč
Filozofie
Šílenec jako já
Potřebuje jenom nekonečno

Uvolnit se
Zaber si na to čas

A zaber si čas
Na to, abys mi uvěřil
A pak najdeš
Nekonečno, nekonečno, nekonečno, nekonečno, nekonečno, nekonečno, nekonečno

A zaber si svůj čas
Na to, abys mi uvěřil
A pak najdeš

Čas jde
Tak přirozeně
A pak obdržíš
Nekonečno

tak to je vše papíš váš

sonc 5 kolo

8. prosince 2008 v 14:27 | kimik-autorka blogu |  blog
achuj jsem v sonc TADÝÝÝÝ!!!!! PROSÍM potřebuju hlásnout jsem kimik soutěžijící s hanou montanou kuju

eminem

6. prosince 2008 v 12:00 | kimik-autorka blogu
neni to moc dobře natočený video ale to je pravej videoklip jinak jsem to nenašla jedině remix a ten nechci

Životopis

Eminem se vlastním jménem jmenuje Marshall Bruce Mathers III. Dětství neměl příliš šťastné, žil sám s mámou a mladším bratrem, tátu nikdy neviděl. Velmi často se stěhovali mezi Kansas City a Detroitem, měnil školy, a tak se velmi těžce seznamoval s novými kamarády. Ve dvanácti letech se nakonec s matkou usadili ve Warren v Michiganu. Již v mládí se stal fanouškem rapu a ve čtrnácti letech se mu začal věnovat. Ačkoli nedokončil střední školu a vystřídal několik různých prací, snažil se maximálně soustředit na hudbu.

25.12.1995 se mu a jeho přítelkyni Kim Mathers narodila dcera Hillie Jade Scott. V roce 1996 vydal své debutové nezávislé album "Infinite", které se setkalo s malou odezvou. Po vystoupení v soutěži freestyle rap v Los Angeleském rádiu, získal pozornost silného hráče na poli hudby Dr.Dre, který mu pomohl s jeho úspěšným albem "The Slim Shady EP". Kontroverzní povaha jeho textů a vystupování si za krátkou dobu našly řadu příznivců. Přestože je rap doménou černošských zpěváků, dokázal se jako jeden z mála bělochů v tomto pěveckém směru velmi dobře prosadit.

Své třetí album "The Slim Shady LP" vydal 23.2.1999, bylo založeno na veleúspěšném singlu "My Name Is,". Album se během krátké doby stalo jedním z nejprodávanějších a získal za ně dvě ocenění Grammy pro nejlepší rapové album a nejlepší rapový sólový výkon "My Name Is,".

S jeho čtvrtým albem (druhým komerčním) "The Marshall Mathers LP" (2000) získal podobné úspěchy jako s předchozím. Během prvního týdne od vydání se prodalo kolem 2 miliónů nahrávek a stalo se tak nejrychleji prodávaným rapovým albem v historii. Kritikové vesměs album pochvalovali díky jeho ironii, ostrosti a kousavosti, ale díky svému obsahu vyvolalo mnoho debat, jelikož obsahuje mnoho obrazového násilí a protihomosexuálních nadávek. Eminem si dělá legraci téměř ze všeho a nezdráhá si dělat legraci z popových hvězd typu Britney Spears a Christiny Aguilery.

Sdružení homosexuálů a lesbiček proti pomluvě (GLAAD) protestovali proti podpoře Eminema hudební stanicí MTV, při předávání ceny MTV Music Awards v roce 2000. Za svůj singl "The Real Slim Shady" získal ocenění MTV pro nejlepší videoklip roku a nejlepší mužské video. Stejně jako za minulé album získal cenu Gramy pro nejlepší rapové album a nejlepší rapový sólový výkon "The Real Slim Shady". Eminem na sebe opět upozornil v roce 2002 dalším kontroverzním albem "The Eminem Show", za účelem zmařit pokusy internetových pirátů, distribuoval toto album zdarma. Také stejný rok debutoval v Hollywoodském filmu "8 Mile".

Tento kontroverzní rapper má velmi bouřlivý život, několikrát byl zatčen za několik potyček a nošení zbraní. V září 1999 ho jeho matka Debbie Mathers-Briggs zažalovala o 10 milionů dolarů, za to že ji pomluvil na albu "The Slim Shady LP" naznačil, že byla narkomanka. Přesto navrhla, že se spokojí s dvěmi milióny dolarů, Eminem však odmítl dohodu a rozhodl se pro soud.

Také měl bouřlivý život se svou manželkou Kim Mathers, s níž se oženil v roce 1999, ale žili spolu mnoho let předtím. Kim se stala předmětem několika jeho písní včetně songu "Kim", který mezi nimi vytvořil velké pře. V červnu 2000 byla Kim hospitalizována po pokusu o sebevraždu. O měsíc později podal Eminem návrh na rozvod, ale Kim požadovala 10 miliónů dolarů a plnou péči o své dítě Hailie Jade Scott. Po dohodě nakonec přistoupil na požadavek přenechat péči dcery na Kim, ačkoliv tvrdil, že jeho dcera je pro něj nejdůležitější na světě.

diplomky2

6. prosince 2008 v 9:55 | kimik-autorka blogu
achuj tady jsou diplomky za soutěž hádej kdo jsem

první
druhé
třetí
a tady pro ostatní mám taky:


snad se vám líbí pp váš

překvápka od sb

6. prosince 2008 v 9:36 | kimik-autorka blogu
achuj tochle jsem dostata od sbénkách

Hádej kdo to je

5. prosince 2008 v 13:54 | kimik-autorka blogu
tak a je tu další soutěž ,,hádej kdo" tak kdo to je

diplomky

5. prosince 2008 v 13:46 | kimik-autorka blogu
a jsou tu diplomky první místo:
druhé
třetí
a tady diplomky pro ostatní

životopis Miley Cyrus(Destiny Hope Cyrus)

1. prosince 2008 v 19:02 | kimik-autorka blogu

Miley Cyrus

Herečka, zpěvačka

Datum narození: 23.11.1992
Místo narození: Franklin, Tennessee, USA

Znamení: StřelecŽivotopis: Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Roye Cyruse. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středočkolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem.

Zdroj:klik

vánoční písen

1. prosince 2008 v 18:49 | kimik-autorka blogu
Tady je vánoční písen je moc hezká:

Ashley Tisdale-Last Christmas

snad se vám líbí váš