Květen 2009

Pozastavuju

30. května 2009 v 18:24 | kimik-autorka blogu |  blog
Ahhojky tak nejdřív od teď POZASTAVUJU BLOG !!

za 2 hodiny budu už v autobuse a pojedu směr ITÁLIE!!

----

a za druhé chci se omluvit že nepřibyla povídka ale vynahradím to až přijedu přibydou 3 nebo 4 dílky snad se nezlobýte

---

a PLS sbé nemažte si mě PLSSS

---

tak ted už musím užijte si výkend uvidíme se 9 nebo 10 června budete mi chybět AHOOOOOOOOOOOOOOJ

:´( :´ ( :´(

kimik-fans-us5


Jayův vzkázek-"Pravda"

30. května 2009 v 18:24 | kimik-autorka blogu
Někteří lidé se nás pokoušeli prolomit dolů, ale oni neví co US5 chystají. Někteří lidé mluví pravdu, pravda je nevyhnutelná a ta brzo vyjde najevo. Někteří lidé budou vypadat jako hlupáci, jakmile uvidí 5 kluků zpátky na vrcholu, brzy...velmi brzy. -------
překlad: MaRky=*

http://us5-richie-4ever.blog.cz/

Richie napsal na fóru!!

30. května 2009 v 18:23 | kimik-autorka blogu

Hey Hey HEY!! Chtěl jsem udělat krátké video a dát ho na YouTube nebo tak něco a říct vám aktuální informace o tom co se děje, ale můj blbej počítač není zvyklý nahrávat jakékoliv videa... Můj bratr Bobby a já jsme to zkoušeli 3 dny, ale nešlo nám to nahrát. Takže to je důvod proč píšu teď. Anyhoo jsem doma v Wheatonu a byla to úžasná pauza.
Vím, že to byla dlouhá přestávka, ale bylo pro všechny důležité vrátit se domů a na nějaký čas si odpočinout, protože poslední 4 roky jsme byli non-stop na cestách pouze s přestávkou 2-4 týdnů jednou za rok. Takže jsem byl dlouho doma s mými přáteli a rodinou. Bylo to úžasné. Mluvil jsem s kluky každý týden, abychom zůstali v kontaktu abychom udělali maximum pro US5. Nemáte ponětí jak jsem READY (připravený) a MY jsme připravený znova pracovat, vrátit se do Evropy a začít natáčet naší novou TV Show.
Je tááááák moc práce u US5 a já myslím, že by jsme měli podniknout velké kroky v tomto roce. V poslední době mi chyběl Jay, Iz-man a Cayce a hlavně vy všichni a tak jsem sledoval všechny videa na YouTube o US5. Je užasné vidět jak moc nás podporujete a dáváte nám lásku Opravdu požehnáváte kapelu a jsem vám navždy vděční i s mýma klukama (Jayem, Izzym, Caycem). Jsou to moji bratři a já je miluju.... Hodně jsme si prošli a jsme stále tady jste tu vy.
Sedím tady v počítačové místnosti (pzn. překladatele: to bude něco jako pracovna) v mém pyžamu a dojídam sušenky Oreos a ze zadního nádvoří mi sem vane čerstvý a teplý vítr. Takhle 100% voní léto... Čerstvě posekaná tráva a sousedky děti křičí a běhaj okolo, LOL. V každém případě, nebude dlouho trvat než se zase všichni uvidíme, neztratíme vaší důvěru. US5 pro život! Jo, jenom malá aktualizace v mém životě! Budou se mi klubat kachny! Crazy, že? Už jsem je měl předtím a teď to je mám znova. Mám inkubátor a objednal jsem si 12 malých kachních vajec. Je to nejúžasnější věc, dívat se jak se líhnou a pak se o ně starat. Dobře, odjel jsem na pozdní oběd s kamarádkou Kitty a Johnem a dostal jsem rozteklý čokoládový dort...MŇAM!
No, chybíte mi všichni a já se nemůžu dočkat až rozjedeme show a to bude tak brzo, že budete valit oči.
Moc vás všechny miluju a jste v mých modlidbách, opatrujte se a užijte si počasí...

Love you all
God Bless, Richie ------ překlad: MaRky=* & Móňazdroj:http:http://us5-richie-4ever.blog.cz/


Hej, ten mě nepřestává překvapovat xD Kachny, tywoe...xD No ten má dost xD Já chci taky kachny!!! xD

Casting na nového člena!!!

29. května 2009 v 17:13 | kimik-autorka blogu
US5 casting - svět čeká na tebe.
Nahrávky na nové album US5 jsou skoro hotové - Jay, Richie, Izzy a Cayce stojí na startovní čáře, aby mohli prezentovat očekávaný longplayer v Americe.
Se svou vlastní reality šou. Všechny oči jsou obráceny na US5, jak to v USA rozjedou a všechno to přenesou kamery.
A před tím než se album objeví v Německu, budou samozřejmě ještě jedno velké setkání fans s US5. Spousta novinek pro fans, ale tohle je ta největší:
US5 HLEDAJÍ PŘES CASTING NOVÉHO PÁTÉHO ČLENA jako náhradu za Vinceho!!
Máš schopnosti na světovou star? Máš hlas, umíš tancovat a máš záři, která všechny okouzlí? Tak tohle je šance tvého života.
Exklusivně tady na CmyC jsou svoláváni všechny talenty, aby se mohli ucházet.
Protože části pátého člena na novém albu stále chybí.
Jak busou přesně castingy vypadat, vám sdělíme tady později. Hledáni budou mezinárodní
umělci a celé to bude světové.
Takže řekněte všem rychle tuto zprávu, které znáte. Jedno jestli s Německa, Francie, Španělska, Anglie, USA nebo ze zbytku světa - to, co platí, je talent, hlas, tanec, síla osobnosti a anglické znalosti.
To je TA šance na mezinárodní hudební kariéru, tady se staneš světovou star.
A s CmyC je to všechno tady. US5 už jsou na tebe nažhavení.
Všechna další info najdeš již brzy na CmyC-casting

http://us555.blog.cz/

Too Much Heaven od B3 a od NanA

29. května 2009 v 16:37 | kimik-autorka blogu
US5 nejsou jediní, kteří přezpívali song Too Much Heaven. Stejně tak se o to pokusili i B3. Ale musíte uznat, od US5 to zní líp xD

http://vercaus5.blog.cz/

to zní hrozně připúadají mi že jen měčí xDDDD


Nana - TOO MUCH HEAVEN

to mě dokáže rozesmát ono to je i repovaný xDDD tady máte od nana je to nspůl repovaný xDDD


youtube.com

mám nápad

29. května 2009 v 16:36 | kimik-autorka blogu |  blog
ahojte lásenky jen sem se chtěla zeptat nepomohl by ste mi někdo pls!!!

a s čím?? no napadlo mě jestli by mi někdo na chvilkuu nepřevzal můj blog jen na těch 10 dní ..nemusí obýhat..

jediné co by musel dělat je že musí přidávat novinky o us5 - nikoho mi nemazat-nemazat články

chtěl by někdo??????

2 nová videjka s Vincem

29. května 2009 v 15:11 | kimik-autorka blogu


lovely-vincetomas-us5.blog.cz

musím pozastavovat = info

29. května 2009 v 15:08 | kimik-autorka blogu |  blog
AHOOOOOOOOOOOOJTE!!!!!!!!!!!!!!!

mám špatnou zprávu musím pozastavit blog jedu do itálie na 9 dní ....a jedu už ZÍTRA!! 30.5 a přijdu 8.5 večer tak už jsem nepudu :(( možná teda.......sice se mi nachce pozastavovat ale musím ......:´(

----

a co bude z povídkou ? no ještě než odjedu přidám eště 1díleka pak až přijedu

------

a eště PLS MÉ SBÉNKY pls nemažte si mě pozastavuju jen na 9 dní , ale když budete chtít klidně si mě smažte ale velkou radost mi neuděále budu mooc smutná :´((( , :´((( :,´(((

to je vše tak zatíp pp a povídku přidám nejpozději zítra

Vince hraje Rhythm Heaven [video]

28. května 2009 v 16:11 | kimik-autorka blogu
Vince hraje svojí novou oblíbenou hru! Stojí to za shlédnutí! xD Já se u toho musela smát! xD Prostě blázen do her! xD
Ty zvuky co u toho vydává xD


us5-richie-4ever.blog.cz

Izzy napsal :)

28. května 2009 v 16:08 | kimik-autorka blogu
Izzy napsal novou zprávu na svojí oficiální stránku ;)

překlad: Ila z izzygallegos-us5.blog.cz
http://us5-richie-4ever.blog.cz/

(cz) BRAVO 11/09 (scany)

28. května 2009 v 16:08 | kimik-autorka blogu
ach jo to už bude mít maturitu? to to tak rychle utíká?moc se mi po chrovi stýská chtěla bych ho zpět nebo aspon 1 v životě vidět ale to se nestane :´((

V nejnovějším čísle časopisu BRAVO najdete jen malou zmínku o Chrisovi (ex US5).

Titulka:

Chris (ex US5) - Znovu na scéně:
zdroj:http://us5-richie-4ever.blog.cz/

soutěž

27. května 2009 v 20:29 | kimik-autorka blogu
Nevim jistě, jestli to tu už je a jestli to je vůbec aktuální]

Konečně je tu nová soutěž! Nese název "Golden paper chase after Richie" (Zlatý papír se hodí za Richiem). Pokud jste zvědavi, co se bude dít, najdete informace na richie-forum.de v sekci "Competition" (Kdyby byl někdo tak ochotný a aspoň zhruba přeložil, co se tam píše, byla bych mu moc vděčná x) xD). Hodně štěstí!
-------------------------

http://makyaverush1.blog.cz/

Zpráva od Vince: "Holiday Weekend!"

27. května 2009 v 19:47 | kimik-autorka blogu
no hurá on nám později řekne všechno ale co když to nebude provda? máme mu věřit to netuším :(

Co se děje? To jsem já, Vincent! Měj jsem pauzu na náš Memorial Day Holiday. Doufám, že jste měli také dobrý víkend. Moje rodina a já jsme šli o prázdninách do Laduna Beach. Je to tam cool- najslíš jedno z mých oblíbených míst, jen tak na poflakování, když nejsem zaměstnán prací. Chybí mi Evropa i Asie a opravdu se těším, až se vrátím zpět, s mojí celou rodinou!

Tento týden byl bláznivý! Já byl znovu v nahrávacím studiu, kde dokončuju svou novou písničku! Doufám, že se vám bude líbit, protože se nemůžu dočkat až budou hotový! Miluju hudbu, miluju dělání hudby, miluju tancování a miluju poslouchání hudby. Takže, když se mě někdo z lidí zeptá jestli chci jít nahrávat do studia- skočím po té šanci!

Oh a o těch nových fotkách od vás...prosím zašlete je pomocí poštou na můj nový P.O. Box. Já chci vaše fotky na zdi a to nebude fungovat pokud mi je pošlete na počítači. Děkuju!
Také se mě mnozí z vás ptali jestli mám Facebook nebo IM. Promiňte, ale nemám Facebook ani IM. Můj rozvrh je crazy, lidi! A jak víte, rád bych odpovídal každému z vás, ale to prostě není možné. Musím se někdy vyspat nebo najíst. Díky za pochopení lidi! xoxoxox

Chci ještě dodat, že si opravdu velice vážím vašich dopisů na podporu a zájem o chvíle, když jsem byl pryč tento víkend. Poslal jsem video než jsem odešel, protože jsem tak unavený z těch některých lží o mě. Nemohl jsem čekat nějak déle. Ale také jsem poslal e-mail pouze mým Street týmům tak, aby mohli pochopit mé pocity trochu lépe. A nečekal jsem, že tolik lidí bude věnovat pozornost ke mně! Cítím se tak požehnaný, že tolik z vás pečuje o mě. Ale pak samozřejmě je tu DRUHÁ STRANA, kde NĚKTEŘÍ LIDÉ ještě neví některá fakta a opět říkají různé věci zmateným lidem. Já nepotřebuju NĚKOHO kdo bude mluvit za mě! Jak vidíte jsem schopen s vámi mluvit na vlastní pěst bez lidí, kteří si myslí, že ví co říkám nebo co si myslím. Tyto DNY JSOU U KONCE! Jak jsem dříve řikal, pokud to neuslyšíte ode mně, není to pravda. Hádám, že budete nyní se chtít ujistit co slyšíte a já to řeknu hlasitě a jasně. Vzhledem k tomu, že někteří mají potřebu o mě vykládat lži, budu se muset domluvit s mýma právníkama jestli jsou všechny detaili hotové, protože jsem připravený vám říct VŠECHNO.

Znovu, já doufám, že jste měli skvělí víkend. Já byl relaxovat na pláži a mohl jsem na všechno přestat nachvilku myslet. Vy uvidíte co mám namysli až uvidíte moje poslední video. Vůbec jsem netušil kolik e-mailů a komentářů na mě čeká!

Děkuji za vaši lásku a podporu! A já vždycky říkám fakta tak jak jsou!

Miluju vás lidi!
Peace!
Vincent xoxoxoxoxox
-----
překlad z angličtiny: MaRky=*+ helpnula mi my BF (Móňa)
zdroj:myspace.com

PS:Omlouvám se, jestli to někde nedává smysl, ale přece jenom se učim několik let němčinu a né angličtinu ;) =

Vincent 4 x

27. května 2009 v 19:24 | kimik-autorka blogu
Vince Tomas - My Photos - Photo 2 of 144Vince Tomas - My Photos - Photo 3 of 144Vince Tomas - My Photos - Photo 4 of 144Vince Tomas - My Photos - Photo 1 of 144

http://us5-sexy-hot-boys.blog.cz/

Izzy-avatar

27. května 2009 v 19:13 | kimik-autorka blogu
zdroj:l-us5-l

us5-sexy-hot-boys.blog.cz

Richie xD

27. května 2009 v 19:12 | kimik-autorka blogu
HyperLink

us5-sexy-hot-boys.vlog.cz

Animka..

27. května 2009 v 19:11 | kimik-autorka blogu


Krásnej Richie <3

27. května 2009 v 18:22 | kimik-autorka blogu
No není tady k sežrání..?! Date Takový malý šmudla


Vzkaz od Jaye do Asie

27. května 2009 v 18:14 | kimik-autorka blogu
Wow, kde mám začít? ... tolik se toho minulý rok stalo od té doby, co jsem vás neviděl, lidi. Vím, vypadá to jako nekonečná story se všemi zkouškami, utrpeními a problémy, se kterými se US5 museli potýkat. nejdřív Mikelův odchod, pak Chris a teď Vince. Vím, je to snadné to říct, ale zkuste a zaměřte se na pozitvní věci... a věřte mi, že je tu mnoho optimistických věcí ve světě US5.

Mnoho ostatních skupin by toho všeho pravděpodobně nechalo, obzválště po 4 letech úspěchů.
mnoho jsme dosáhli a získali jsem mnoho srdcí po celém světě. Ale tohle není konec. Richie, Izzy a já jsem dospěli k závěru už měsíce před tím, že stále máme nerozbitnou vášeň pro hudbu, vystupování a hlavně na vás fans.
To je ten důvod, proč máme Cayceho, kterého jste ještě neviděli. I když s náma není dlouho, má stejnou lásku a hlad po muzice jako my a jsem si jistý, že ho budete mít rádi.

Nikdo nemohl předpokládat Vincův odchod ze skupiny, ale více smutné je, že je jasné, že rodiče pro něj mají jiné plány.
Vince se snažil projevit svojí pozici ve skupině během toho jednoho roku, co byl v US5 a udělal skvělou práci.
V první řadě, US5 se nerozpadají, ve skutečnosti ale... právě v Americe pořádáme poslední konkurz v Americe na 5. člena, před tím než vstoupíme do nové kapitoly.
Od poloviny července budeme mít v USA založenou naší vlastní šou pro americkou televizi, kterou eventuelně také uvidíte. je to veliký projekt a můžu upřímně říci, bereme to světově. více informací o šou bude brzy. Dokonce se domlouváme, že bychom měli včleňující cestu do japonska pro Tv šou, takže nás možná uvidíte dřív, než si myslíte.... Ale ještě to musí být potvrzeno
Přesto přijedeme do Japonska tak jako tak.... vy lidi jste nám dalitolik lásky a podpory minulý rok. a myslím, že jsem schopný říct, i jménem ostatních kluků, že vždy budeme mít čas, abychom byli v Japonsku.
Opravdu nevím, co to je, ale je tu něco velmi speciálního na vás japonksých fans.
Neztrácejte důvěru, lidi, opravdu věřím, že to není konec, ale začátek celé nové, ještě více zajímavější kapitoly. Určitě napíšu více zpráv do diáře pro naše japonské fans v budoucnosti, protože jsem přímo ve spojení s japonským managerem Jasonem. Lidi, držte odvahu při životě.... možná budete daleko, ale blízko našim sdrcím. Do té doby,
miluju vás z celého srdce.
jay
Překlad by Peťula
Zdroj:Us555

Julay - písně

26. května 2009 v 14:34 | kimik-autorka blogu
Ahojte sice to sem nepatří ale našla jsem písně od Julay sou docela krátký ale mě se to líbí hlavně ta první:))

Julay-Kam až to vede

kl.n.c.č