Červen 2009

Další fotky z Six Flags

30. června 2009 v 21:32 | kimik-autorka blogu |  Varsity Fancub
Kvásné fotěnky hlavně ta 3 a poslední xD


2 starší foteněnky

30. června 2009 v 21:22 | kimik-autorka blogu |  T.C Carter
juuuu


THE CLIMB COVER

30. června 2009 v 16:47 | kimik-autorka blogu |  Varsity Fancub

youtube.com


T.C- f _O_t_K_y

30. června 2009 v 14:49 | kimik-autorka blogu |  T.C Carter
Ahooojky tak na T.Cho myspace jsou další fotky v album "Tagged Photos"2 Fotky T.Cho z Six Flags

30. června 2009 v 14:45 | kimik-autorka blogu |  T.C Carter
T.C zase ty svoje bríle XD :)) ale néé sluší mu :))))


Vince v bazéně

30. června 2009 v 14:34 | kimik-autorka blogu
Vince Tomas - My Photos - Photo 1 of 162Vince Tomas - My Photos - Photo 2 of 162
http://lovely-vincetomas-us5.blog.cz/

5. setkání v Essenu-Jakej dárek pro kluky?!

30. června 2009 v 14:33 | kimik-autorka blogu
!POZOR,TUDLE AKCI NEPOŘÁDÁM Já ALE MaRky a Ila !

Důležitá zpráva!! Čtěte!

S Ilou jedeme 1. srpna na setkání fanclubu. Zařídili nám to rodiče za vysvědčení a nám přišlo fér se s váma domluvit co klukům předáme jako dárek od Czech fans! Nejdřív jsme myslely, že jim dáme velkýho medvídka me to you, ale to sami neutáhneme! Vyfotila jsem vám ty me to you co prodávají tady u nás, takže fotky pod tímto textem. Jelikož ten největší se srdíčkem stojí 3 700, tak to asi ne. Nebo jestli se nám to podaří vybrat tak jo! Menší s červenym tričkem stojí okolo 2 000 Kč a bez trička taky!
Pak jsem našla ještě jednoho se srdíčkem, ale menšího a ten stojí 1 000 Kč.
Kdyby peníze zbyli koupilo by se každýmu z kluků ještě něco! Jestli máte nějaký jiný nápad co klukům dát pište do komentářů!
Uvítáme každý nápad, ale potřebujeme, aby jste posílali peníze! Dárek jim předáme osobně 1.srpna!! A bez peněz jim těžko něco dáme!
Takže dvě otázky!
1. Kolik jste ochotný přispět? (nejlepší by bylo kdyby každej poslal 100 kč!)
2. Jakej dárek jim máme koupit?

Piště! Musíme být co nejdřív domluvený, aby jste měli víc času posílat peníze!
Omlouvam se za kvalitu fotek, ale je to mym starym mobilem xD

Dejte si to na blogy pls! Ale odpovědi pište pouze na >Tento< nebo >Tento< blog pod určitý článek!!


Varsity Fanclub - Future Love official video

30. června 2009 v 14:23 | kimik-autorka blogu |  Varsity Fancub

http://varsity-fanclub.blog.cz/

mooooc se mi ten videoklip líbí !!!!!

TC - Reklama

29. června 2009 v 22:24 | kimik-autorka blogu |  T.C Carter
http://varsity-fanclub.blog.cz/

Varsity Fanclub - Six Flags

29. června 2009 v 18:33 | kimik-autorka blogu |  Varsity Fancub

Future Love

Vydražte si Meet&Greet s US5

29. června 2009 v 18:29 | kimik-autorka blogu
příležitosti 5. setkání Fanclubu v Essenu se Fanclub rozhodl vydražit Meet&greet s US5. Výtěžek z dražby půjde celý na dětskou nemocnici v Groß-Gerau. Dražte pro dobrou věc a splňte si sen o osobním setkání s US5. Na dražbu se dostanete TUDY

http://us5-sexy-hot-boys.blog.cz/

Aktuálka

28. června 2009 v 21:00 | kimik-autorka blogu |  Moje keci
Ahoooooooojky

tak co už máte vízo ?? my né my až zítra jak debilové =( no nic teď je 21:00 čož znamená že v L.A je 13:00 což znamená že teď no za chvilinku vystupují VARSITY FANCLUB!! doufám že se vše povede držím palce doufám že vy taky !! A'ť budou videjka na internetu hned přidám !
---------
desing bude už brzy
--------
Jinak u mě je mi hrozně 9ťáci odchází a většinu už nikdy neuvidim :´( zítra ...zítra už jen 1 hodinu pak už je nikdy neuvidim !!! je tam jeden kvásnej kluk kterej se mi líbí a zítra ho uvidim jen chvilinku až zazvoní a já budu stát před školou tak budu s holkama zase moooc brečet :´(( to je hrazní proč!!!!!! :´(( hrozně se mi po nich bude stískat ! Pomoc jen na to pomyslím že je a ho uvidím jen zítra na chvilku přepadá mě záchvat breku a zítra jak budu brečet :´((( !!!HELP!!! brečím jen za myšlenky - když někdo řekna prázdniny - vízo - 9ťáci brečim jak želva a zítra budu 2x tak brečet !! :´(((((((((((

no nic já už musím držte klukům palce a mějte se líp než já :´(( Pp kimik

Jay:Legenda nikdy nezemře!!

28. června 2009 v 13:28 | kimik-autorka blogu

Stejně jako Cayce, i Jay se vyjádřil k smrti M. Jacksona. Na zprávě, kterou nechal v community, jde vidět jak moc ho to vzalo..Tady je překlad:
Mám málo energie, má slova nemusí být ve správném kontextu.
Takže mě prosím omluvte, pokud to všechno nedává smysl.
Tisíciletý umělec včera zemřel, jeden z, ne, největší hudební inspirace, kterou lidská rasa kdy viděla, a jeden z mých největších idolů z nás je pryč, Michael Joseph Jackson.

Já vím, že každý z vás zná michaela nebo alespoň jeho hudební díla.
Nicméně, jsem si jist, že jen velmi málo lidí ví, jak moc tento muž, pop, životní styl, módu ....ovlivnil. Umělci jako justin timberlake, usher, chris brown, britney spears, nee yo existují jen díky Michaelovi Jaksonovi. Boybandy jako NKOTB, Take That, N*Sync, Backstreet boys a US5 by nikdy nevystoupily bez první chlapecké kapely všech dob - Jackson 5 a z ní vznikající legenda Michael Jackson. Ve všech pohybech současných skvělých tanečníků a interpretů najdete duši tohoto velkého formátu. Jistě se ptáte, proč vám tohle píšu...... Docela jednoduše, vím jak moc nás/mě milujete a já vám to chci objasnit, US5 by totiž bez Michaela nebyli nikdy, nikdy! První věc, co jsem jako dítě hudebně zaregistroval byla, když před nás moje matka položila legendární "Thriller album". To byl pro mě klíčový zážitek, osvětlení a osvícení ... Měl jsem 2 roky a v momentě mi bylo jasný, že můj život je hudba a být na jevišti. Nejen, co se týká vystupování a zpívání, ale také skutečnost, že si sám psal texty a produkoval. Vedl mě k jednomu z mého největšího naplnění, psaní písní a produkování. Postupem času se zpátky ohlížím, s mírným polichocením na své dětství, jako na posedlého fanouška Michaela Jacksona, a přece si všímám, že se to nikdy nezměnilo. Byl, je a navždy zůstane mým největším hudebním vzorem. Chtěl bych být jako on, jeho vlastní inscenace, hudba ale i jeho schopnost dotknout se 100.000 lidí ve stadionu. Vím, Justin Timberlake, Robbie Williams...všichni průběžně vznikli jako ultimativní baviči. Vím, že to může znít velmi hanlivě, ale proti Michaelovi Jacksonovi jsou to nicky. Chtěl bych vás požádat lidi, aby jste se další den zabývali Michaelem Jacksonem, jděte na youtube...koukněte na jeho videa, koncerty, filmy... Nechte se inspirovat a současně myslete na to, že největší popstar všech dob od nás odešla. A kdo ví, možná jeden nebo další z vás objeví jeho lásku a vášeň pro umělce. Lepší později než nikdy! Legenda nikdy neskončí!
Miluju vás, Jay,
MICHAEL JACKSON rest in peace
zdroj:us5-chatroom,tus5
překlad:Lucik
zdroj:us5-sexy-hot-boys.blog.cz

Setkání s Jayem-U20

28. června 2009 v 13:27 | kimik-autorka blogu
Jestli si vzpommínáte, tak nedávno na Pro7 běžel pořad U20, kde bylo setkání Jaye s fans
zdroj:us5-sexy-hot-boys.blog.cz


Plakát na OFC setkání

28. června 2009 v 13:27 | kimik-autorka blogu
zdroj:us5-sexy-hot-boys.blog.cz


3 x Richiee

28. června 2009 v 13:26 | kimik-autorka blogu
Richie Stringini - My Photos - Photo 11 of 16Richie Stringini - My Photos - Photo 14 of 16Richie Stringini - My Photos - Photo 13 of 16
zdroj:us5-sexy-hot-boys.blog.cz


Další info ke castingům!

28. června 2009 v 13:26 | kimik-autorka blogu
Pokuď máte zájem se stát členem Us5, tak tady je další info, jak na to.
Konečně! US5 hledají nového člena - a ty u toho můžeš být. V posledním půl roce nebylo o US5 moc slyšet. Pochopitelně: Po odchodu Chrise a Vinceho potřebovali pausu. Kluci byli doma u svých rodin a vzali po 4 stresujících letech čas na osobní život. Ale teď ta senzace: Jay oznámil: Jsme zpátky a hledáme pátého člena a to dokonce v naší vlastní Tv-show. Ve dvou velkých castingách v Kolíne - 16.7. a v Berlíně 18.7. by měla být objevena nová boybandová star. To celé bude doprovázeno kamerami. "Show bude vysílána od 1.července na ProSieben. Ale už na konci měsíce začneme s natáčením.": prozradil Jay, který sám bude se svým producentských týmem sedět v porotě. "Nehledáme nějaký určitý typ. Ale musí mít určité Něco - hvězdné půspbení. Mimo toho musí samozřejmě dobře zpívat, umět tancovat a být týmový hráč. Absolutní bomba: Přihlásit se může každý. Musíš se jenom registrovat na www.checkmyclip.de a založit si profil. Načti fotky, videa nebo písničky. Pokuď nás přesvědčíš, budeš pozván na casting. A s trochou štěstí a velkými dovednostmi se staneš členem uspěšného německého boybandu. ------------
zdroj:us5-sexy-hot-boys.blog.cz


T.c-fotky

27. června 2009 v 9:18 | kimik-autorka blogu |  T.C Carter
ahoojky tak někdo zase přidal do T.Cho alba "Tagged Photos fotky :))

Cayce napsal (MS)

27. června 2009 v 9:11 | kimik-autorka blogu
Jsem velice zarmoucen za ztrátu obou, Farrah Fawcett i Michael Jackson. Především pro jeho děti! Michael byl králem, a proto jsem začal zpívat. Odesílám lásku a motlidby k nim,ke všem (k rodinám)
Odpočívej v pokoji

překlad by me (KatuSH_Fiss)
zdroj:myspace.com
http://us5-sexy-hot-boys.blog.cz/

Izzyho srdce (tetování) - přívěšek

27. června 2009 v 9:10 | kimik-autorka blogu
Na Izzyho oficiální stránce se objevila další nová informace ;)

US5 budou mít 1.srpna fanklub setkání takže já vyrobila přívěšek pro fans, které příjdou a budou mít nějaký jiný Izzyho autogram.
Tento přívěšek je asi 2 a ¼ cm dlouhý, 1 a ½ cm široký a ¼ cm silný. Řetízek je 28 cm dlouhý, takže se dá dobře přes hlavu. Je vyroben z polymeru a jílu, tetování je vyrobené z inkoustu a aplikováno na jíl pomocí speciálního jílu, aby to dobře drželo.
Tento přívěšek se vyrábí jeden týden, pouze tak může být vyroben, odeslán s dostatkem času pro fanklub setkání.
!!!Prodej začal 24.června a končí 1.července!!!
Zde si to můžete koupit --> TADY
A stojí to 13


(na obrázku je asi skutečná velikost)

Nevím jestli je to přeložený úplně správně =(, ta výroba asi nebude dobře přeložená.

http://us5-sexy-hot-boys.blog.cz/
http://us5-sexy-hot-boys.blog.cz